top of page
dekorativní Shape

Ceník 

Cena lekce:

 

Lekce / 60 min /200,- Kč 

ZŘÍZENÍ ÚČTU / DOBITÍ KREDITU

Jak mám postupovat, když jsem nový klient a chci u Vás cvičit? 


Na zřízení nového účtu, abyste se mohli hlásit přes rezervační systém potřebujeme znát – jméno, příjmení, email, tel. číslo. Tyto informace můžete poslat na email centrumpohybuol@gmail.com nebo formou SMS na 777 599 963 či 604 208 821 nebo na stejná čísla i volat a sdělit Vaše přání. Zároveň je třeba sdělit, kolik budete chtít peněz = tzv. kreditu nabít na Váš účet, ze kterého budete čerpat lekce, to Vám obratem připíšeme k Vašemu vytvořenému účtu. Výši kreditu např. 600,-Kč pošlete prosím na bankovní účet  434865001/5500 v poznámce prosím dopište celé jméno a že se jedná o kredit. 
Poté, co Vám vytvoříme účet, bude Vám na Váš email zasláno heslo, které použijete do přihlášení na www.centrumpohybuol.cz v sekci rezervace sloužit pro přihlášení a následnou rezervaci lekce.

Jak mám postupovat, když jsem stávající klient a potřebuji si dobít kredit?


  Stačí napsat email na centrumpohybuol@gmail.com nebo SMS na 777 599 963 či 604 208 821 se jménem a výši kreditu, kterou posíláte na bankovní účet 434865001/5500 a my Vám je obratem převedeme na kredit k Vašemu účtu.
 

STORNO PODMÍNKY

Zákazník se zavazuje uhradit za poskytované lekce jógy, které si skrze Uživatelskou zónu zarezervoval. Odhlásit se z lekce jógy může skrze svůj Uživatelský účet max. 6 hodin před jejím začátkem. Pokud se Zákazník na lekci jógy nedostaví a včas se z ní neodhlásí, bude mu účtovaná plná výše ceny lekce. Cena lekce jógy je v souladu s aktuálně platným Ceníkem ke dni účasti na lekci jógy, nedohodnou-li se Zákazník a poskytovatel jógy jinak. Jógové studio si vyhrazuje právo změnit a aktualizovat Ceník dle vlastního uvážení. Lekci jógy lze hradit hotově, nebo online platební kartou na webovém rozhraní. 

Prosíme, dostavte se na lekce alespoň 10 minut před začátkem. Pokud budete mít zpoždění, informujte mě telefonicky na čísle 777 599 963 a já Vám, připravím místo v sále. Akceptovatelné zpoždění je 10 minut (pokud se telefonicky omluvíte) po začátku lekce. V opačném případě berte na vědomí, že na lekci již nemusíte být puštěni. Studio si nárokuje úhradu lekce v plné výši.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

Děkujeme za pochopení.

Namasté ॐ

bottom of page