top of page

Honey Flow Yoga

Sladká a regenerující kombinace jin a jang. 

 Honey flow jóga jako jemný tok medu, nabízí to nejlepší z obou světů, promyšlený způsob pohybu, uvolnění a relaxace.


Najděte něžnou sladkost v každém okamžiku, na podložce i mimo ni. Při praxi honey flow jemně zvýšíte svůj srdeční tep a poté přesunete svou pozornost na sekvence pro budování síly, které tradičně naleznete v jangovém stylu jógy (např. aštangajóga, powerjóga). Poté nechte své tělo rozplynout se v pasivněji držených ásanách v jinovém stylu. Tato část oslovuje především jinové části těla, kterými jsou: kosti, klouby, pojivové tkáně a fascie. Na rozdíl od svalů, které jsou jangové povahy a mají rády pohyb, pojivovou tkáň oslovíme spíše tichým a klidným přijetím.
 

Lekce určené pro všechny, kteří chtějí trochu zpomalit, ponořit se hlouběji dovnitř a vychutnávat si ásany a přechody mezi nimi, jako něžně a pomalou tekoucí med.

V úvodu lekce zařazuji dechové techniky, jemné protažení a rozehřátí těla, ásanovou praxi, kterou zvládnou i nováčci (nabízím varianty ásan), nakonec pak řízenou relaxaci.

 

S pokorou Vás srdečně provedu lekcí honey flow jógy.

Při lekcích jógy zdůrazňuji vnímání moudrosti svého těla a respektování jeho hranic. 

 

Tak jako včely naplňují buňky plástve blahodárným medem, pojďme vyživit buňky v našem těle svou pozorností k dechu a tělu.
bottom of page